Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 15.07.2024, 18:25

Бердянська ЗОШ І-ІІ ст. Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області

Меню сайту

ПЛАН ЗАХОДІВ

ПЛАН ЗАХОДІВ

 

щодо    запобігання  насиллю над дітьми та попередження жорстокого поводження з ними

на 2018/2019 навчальний рік

 

 1. Провести інструктаж щодо ведення облікової документації стосовно випадків проявів  будь-яких форм фізичного або психічного насильства, порушення прав дітей, жорстокого поводження з ними.

Січень, серпень 2019 р.

 1. Спланувати  виховну роботу в напрямку формування в учнів відповідальності, правомірності шляхів і засобів їх реалізації, моральних якостей, які б регулювали їхню поведінку та проводити заходи щодо профілактики насильства спрямовані на попередження випадків різних видів насильства до дітей і зменшення негативних факторів та обставин по причині яких може трапитися насильство.

 

Серпень-вересень 2019 року

 

 1. Організовувати педагогічну просвіту  батьків з використанням сучасних форм і методів та активно залучати  їх до участі у виховних заходах.

Постійно

 

 1. Проводити попереджувальну роботу з батьками щодо  недопущення випадків жорстокого поводження з дітьми в сім’ях, а також відстежувати подібні випадки з боку інших учнів.

 

Постійно

 

 1. Організувати  роботу з батьками щодо роз’яснення наслідків жорстокого поводження з дітьми, а також з особами, що становлять найближче оточення дитини, яка постраждала від жорстокого поводження, або потерпає від реальної загрози його вчинення.

Протягом 2019 року

 

 1. Організовувати  соціальний супровід сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та соціально-психологічну  реабілітацію  дітей, які потрапили в складні життєві обставини,  розвивати  навички  соціального життя дитини і підтримку  її  в учнівському середовищі.

 

Протягом 2019   року

 

 1. Проводити тематичні заходи (бесіди, виховні години, просвітницько-попереджувальні  тренінги, перегляди кіно- та відеофільмів, театралізовані постановки, ярмарки солідарності, акції, флешмоби, колективні творчі справи, анкети (стіна) думок, стріт-арти на асфальті крейдою, круглі столи, диспути,  фестивалі, літопис колективу, тематичні колажі тощо) щодо попередження проникнення у свідомість дітей культу насильства, жорстокості, ксенофобії та расистських проявів.

 

Протягом 2019  року

 

 1. Провести заходи з питань утвердження гендерної грамотності учнів та їх батьків; виховання гендерної культури та запобігання всім формам насильства в сім’ї.

Протягом 2019 року

 

 1. Продовжити співпрацю з правоохоронними органами щодо ефективної профілактики із застосуванням відновних практик для запобігання конфліктам та іншим негативним проявам учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

 

Протягом 2019 року

 

 1.  Продовжити співпрацю з державними установами, громадськими та благодійними організаціями,  які працюють в інтересах дітей, сприяти участі  навчальних закладів в інноваційних просвітницько-профілактичних програмах та проектах.

Протягом 2019  року

 

 1.  Створювати в навчальних закладах служби порозуміння за допомогою медіаторів (посередників), діяльність яких дозволяє формувати у школярів навички співпраці, будувати ефективну систему вирішення конфліктних ситуацій у закладі, забезпечувати психологічно здорове середовище в учнівському колективі.

Протягом 2019  року

 

 

 1.  Передбачити в планах роботи навчального закладу, класних керівників проведення тематичних виховних годин, бесід, диспутів, тренінгів з формування толерантних відносин між учнями, інших форм роботи з розвитку  комунікативних  навичок спілкування.

 

Серпень – вересень 2019  року

 

 1.  Застосовувати систему ранньої профілактики, психолого-педагогічного діагностування, індивідуальної виховної роботи з метою виявлення учнів «групи соціального ризику».

 

Постійно

 

 1.  Здійснювати  посилений контроль за проведенням виховної роботи з учнями, які потрапили в складні життєві обставини з метою удосконалення та підвищення ефективності профілактичної роботи серед школярів.

 

Протягом 2019   року

 

 1.  Провести тиждень захисту прав дітей,  попередження жорстокості та насильства.

 

Грудень 2019  року

 

 1. Залучати органи учнівського самоврядування, батьківські комітети до здійснення профілактичної роботи з питань попередження жорстокості та насильства в учнівському середовищі.

Протягом 2019 року

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz